€ 10,22*
Price per stuk
Quantity: Order

IDEAAL VOOR HET VERVEN VAN DE WIMPERS EN WENKBRAUWEN 

Wimpers en wenkbrauwen kleuren met  InLei® verf in diverse verschillende klassieke kleuren die geschikt zijn voor het accentueren van zwarte en bruine wimpers, maar ook ideaal voor het verven van de wenkbrauwen.

MENG DEZE VERF MET DE 1,5% INLEI® DEVELOPER 

Meng deze 1 op 1 met de 1,5% developer van Inlei om een mooie dekkende kleur te krijgen voor zowel wimpers als wenkbrauwen. Laat gemiddeld 8 minuten inwerken.

DE KEUREN VAN INLEI® BLIJVEN TOT WEL 6 WEKEN OP DE HAREN ZICHTBAAR.

De kleuren blijven tot wel 6 weken zichtbaar op de haren. Afhankelijk van het huidtype, verzorging en cyclus van de haren kan dit verschillend zijn per persoon.

WIST JE DAT INLEI® TINT OOK ARGANOLIE BEVAT?

Naast dat de wenkbrauwharen een prachtige kleur krijgen, verzorgt u tegelijkertijd de wenkbrauwen. Meng de tint pas zodra u het gaat gebruiken. De moleculen zijn dan nog heel klein en kunnen de haren binnendringen en vanuit binnenuit kleuren en verzorgen. Daarnaast heeft u klant zo 4 tot 6 weken plezier van haar kleur.

Verkrijgbaar in 8 kleuren

  • Blue Night
  • Shiny Black
  • Cappuccino
  • Brown
  • Red
  • Chestnut
  • Silver
  • Light Brown

Picture(s):

Options:

Fields marked with a * are mandatory
€ 10,22 *
Price per stuk
Quantity: Order

Do you have a question about this product?

Ask us your question

Ask a question about this product

Fields marked with a * are mandatory

Your question has been sent! Thank you.

We will provide you with an answer as soon as possible.

Products viewed by others

Recently viewed products

Most viewed products

Reviews

Order by:

Add review

No reviews found.